HAKKIMIZDA - GREEN BEANS COFFEE TÜRKİYE

İçeriğe git

HAKKIMIZDA

Los Gatos, California'da büyüyen, küçük ve yerel kafelerde sıcak bir atmosfere kapılmakla başlıyor herşey. Bu cafelerde arkadaşlarımızla ve ailemizle birlikte geçirdiğimiz zaman, kahve kültürüne olan sevgimiz ve tutkumuz gelişti.

Yaşam yolculuğumuz bizi ABD dışında yaşamaya ve çalışmaya yönlendirdiğinde, günlük hayatımızda o kadar önemli hale gelmiş olan kaliteli kahve veya kafe deneyimini maalesef ciddi bir eksiklik olarak gördük. Yaşadığımız bu deneyimler sonucunda Green Beans Coffee’yi yarattık. Kurduğumuz küçük şirketimizin önümüzdeki 20 yıl içinde bu kadar hızlı büyümeye devam edeceğini hiç düşenmemiştik.
Şu anda, 4 kıtada 10 ülkede şirketimiz tarafından işletilen cafelerimizde günlük 20.000 bardak kahve satıyoruz. San Francisco'dan Bağdat'a kadar yirmi yıl boyunca, çeşitli kominitelerde, mahallelerde ve caddelerde, havaalanlarında, kalabalık şehirlerde ve hatta hiç kimsenin yapamayacağı etkin çatışma bölgelerinde hizmet etmeyi bir ayrıcalık olarak bildik. Müşterilerimize, 15 dakika kadar kısa da olsa evde olma rahatlığını ve duygusunu sağladığımız için gurur duyuyoruz.İçeriğe dön